این مطلب ۱۰۰ بار خوانده شده
دفاع از حجاب مهمترین سنگر بانوان در جامعه اسلامی است

کارگاه آموزشی عفاف و حجاب با همکاری حوزه ام ابیها (س) و حوزه شهری امام خمینی (ره ) سردشت برگزار شد.

حجت الاسلام حسین حسین زاده مسئول دفترامام جمعه بشاگرد در جمع بانوان کارگروه محله ای پایگاه شهید پیردادی ناحیه سپاه بشاگرد گفت: این کارگاه های آموزشی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی، حفظ کرامت زن، تحکیم بنیان خانواده و ارتقاء فرهنگ عمومی در جامعه برگزار می شود.
فارسی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مساجد و محلات،مسئول دفتر امام جمعه بشاگرد با اشاره به نقش زنان در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: دفاع از فرهنگ اسلامی و قرآنی حجاب مهمترین سنگر بانوان در جامعه اسلامی است.
وی افزود: در مرحله اول ما باید معنی عفاف و حجاب را بدانیم تا بتوانیم آن را به صورت صحیح به دیگران انتقال دهیم. در تمام نهادهای اجتماعی مهمترین و اصلی ترین نهاد، نهاد خانواده است. عفاف و حجاب در اجتماع صرفا برای زنان نیست مردان هم باید به این امر مهم اهمیت قائل باشند.
حجت الاسلام حسین زاده در ادامه توجه به موضوع خانواده را آنقدر مهم دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع آنقدر دارای اهمیت است که قرآن به آن اشاره و تاکید ویژه داشته است.
وی با اشاره به اینکه بد حجابی در جامعه را ناشی از فرهنگ غربی بیان کرد و تصریح کرد: در این زمینه خانواده نقش بسزایی دارد و وجود پدر و مادر باعث آرامش و آسایش برای فرد در خانواده است.
شایان ذکر است این کارگاه‌ آموزشی در پایان به صورت پرسش و پاسخ برگزار شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.